Telefonunu Yurt Dışı Aramalara Açmak

Telefon Sohbet Numaralarını Nasıl Arayabilirim ?

Sıcak Sohbet Numaralarına ulaşmak ve yeni insanlarla tanışıp nasıl sıcak vakit geçiririm diye düşünüyorsanız işte size çözümü

Vodafone Telefonunu Yurt Dışına Açma

Vodafone’dan sohbet etmek isteyenler için tek yapmanız gereken   ULUS AC yazarak 7000 e sms göndermeniz gerekmektedir. Sohbet Servisler yurt dışı tabanlı olduğu için bu işlem sıcak saatler geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da telefonunuzu yurt dışı aramalarına açtırıp sıcak dakikalara kapı aralayabilirsiniz.

Avea Telefonunu Yurt Dışına Açma

Avea’dan sohbet etmek isteyenler için tek yapmanız gereken EVET yazıp 5656 ‘ya sms atmak . Sohbet Servisler yurt dışı tabanlı olduğu için bu işlem sıcak saatler geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da telefonunuzu yurt dışı aramalarına açtırıp sıcak dakikalara kapı aralayabilirsiniz.

Turkcell Sıcak Sohbet Numaraları

Turkcell’den sohbet etmek isteyenler için tek yapmanız gereken  ULUSRARASI yazıp 2222’ye sms atmak . Sohbet Servisler yurt dışı tabanlı olduğu için bu işlem sıcak saatler geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da telefonunuzu yurt dışı aramalarına açtırıp sıcak dakikalara kapı aralayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir